Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Sıkça Sorulan Sorulanlar

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, kendi alanlarındaki yetkinliklerini arttırmak isteyen kursiyerlerimiz için, hazırlanan ders modülleri ile desteklenerek verilmektedir.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Kimden Alınmalı?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Marmara Psikoloji çatısı altında Prof. Dr. Gül Eryılmaz tarafından verilmektedir. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan uzmanımız, kurumumuzda interaktif eğitimler vermektedir.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’nde Uygulama Var Mı?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’nde her modül sonunda pratik uygulama bulunmaktadır.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’nde Süpervizyon Var Mı?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’nde I. Düzey ve II. Düzey eğitimlerini tamamlayan kursiyerler, III. Düzey olan Süpervizyon’a katılabilirler. Süpervizyon sonunda uygulayıcı belgesi verilir.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Fiyatı Ne Kadar?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi fiyatı değişkenlik göstermekle beraber, grup indirimimiz bulunmaktadır. Kurumumuzu 0530 118 83 34 numaralı hattan arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Ücreti ve Fiyat Bilgisi Nedir?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi ücret ve fiyat bilgisi, ders alacak kişi ve kontenjan sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Kurumumuzu 0530 118 83 34 numaralı hattan arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’nin Bize Faydası Nedir?

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’ni Marmara Psikoloji kurumunda tamamlayarak, bu alanda en yetkin uzmanlarımız tarafından hazırlanan ders modülleri ile en kapsamlı bilgilere ulaşmanız hedeflenir.

Aile ve Çift Terapi eğitimimizi incelemek isterseniz aşağıdaki linkden İnceleyebilirsiniz.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi

Aile ve Çift Terapi Eğitimi başvuru için,

aşağıdaki linkden başvurabilirsiniz

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Başvuru Formu